23 січня в залі засідань райдержадміністрації була проведена підсумкова медична рада за результатами роботи закладів охорони здоров’я Баштанського раону у 2017році ЦРЛ та ЦПМСД. Були присутні головний лікар ЦРЛ А.А.Барсегян, О.С.Шпарук головний лікар ЦПМСД,  на медичну раду запрошені: Л.В.Левченко начальник відділу управління персоналом та медичними кадрами, зверненнями громадян та мобілізаційної роботи управління охорони здоров’я облдержадміністрації, виконувач функцій та повноважень голови Баштанської райдержадміністрації О. Д. Славінський, голова районої ради А.Л. Петров, міський голова І.В.Рубський. 

В минулому році продовжувалась системна робота по покращенню матеріально-технічної бази лікарні, реалізації нових проектів, залученню інвестиційних коштів, а також молодих спеціалістів в район. Медичні працівники відчували постійну підтримку з боку керівництва району, депутатського корпусу району, ОТГ, сільських рад. Ми багато зробили в 2017році, але ще більше планів на 2018рік:

  • Відкрите хоспісне відділення
  • Розпочати роботу відділення невідкладних станів
  • Відкрити термосонаціїю 3-поверхового приміщення ЦРЛ
  • Відремонтувати 2-поверховий котедж під службові квартири
  • Закупити нове обладнання, в тому числі рентген апарат на 3 робочі місця
  • Створення реперфузійного центру на 4 госпітальний округ в Баштаській ЦРЛ

Хочу подякувати всьому колективу Баштанської ЦРЛ за плідну працю, яка дозволяє 2 роки поспіль займати 1 місце серед районів по показникам діяльності. Висловити слова вдячності районній міській владі за підтримку галузі. А також висловити сподівання і надію, що підтримка буде постійною і системною. ” – А.А.Барсегян.

Керівники району подякували за плідну роботу лікарів 2017році, та подякували сільським головам, старостам ОТГ, міському голові за співфінансування галузі.

Дійсно приходять зміни, і ми все робимо і будемо робити в подальшому щоб госпітальний округ був у нас і про це свідчать здобутки які відбулись на протязі 2017року в ЦРЛ. В ццьому році буде продовжена робота в ЦПМСД. Потрібно зараз не нове будівництво ФАПів а реконструкція приміщень під них. Велика подяка всім лікарям за їх працю, а також Аллі Анатолівні успіхів у створенні госпітального округу” – І.В.Рубський.

Лікарі – Андрейчик Т.О.- лікар педіатр; Бабін О.Ф.-лікар анестезіолог; Лущевський М.Л.- лікар інфекціоніст отримали сертифікати на житло від керівництва районну та ОТГ .