Під час зустрічі А. О. Вадатурський разом із міським головою І. В. Рубським, першим заступником голови райдержадміністрації, виконувачем функцій і повноважень голови РДА О. Д.  Славінським , головою районної ради А. Л. Петровим, першим заступником міського голови О. В. Процаком, заступник голови районної ради М. М. Єрешком, директором ТДВ «Баштанський сирзавод» С. О. Косяченком, головний лікар ЦРЛ А. А. Барсєгян, головний лікар ЦПМСД О. С. Шпарук, та помічниками А. О. Вадатурського відвідали приміщення лікарні в яких ведеться ремонт. Головний лікар ЦРЛ А. А. Барсєгян ознайомила присутніх з ходом ремонтних робіт які проводяться на І-му поверсі 4-х поверхового лікувального корпусу та подемонструвала придбане медичне обладнання. 

Завдяки систематичній підтримці та допомозі Андрія Олексійовича було придбано обладнання для відділення невідкладних станів по Баштанській ЦРЛ на загальну суму 1604049,30 грн..( 1554139,00грн.-за рахунок субвенції з державного бюджету, 49910,30 грн.- за рахунок виділених коштів на співфінансування з районного бюджету).

Завершення 2017 року виявилося надзвичайно насиченим позитивними змінами в життєдіяльності Баштанської ЦРЛ. Сьогодні продовжується активна робота по створенню відділення невідкладних станів, капітальному ремонту відділення анестезіології та реанімації. Проводяться ремонтні роботи, сплачено 877102 грн. за проведені роботи. У 2018 році буде відкрито нове сучасне відділення невідкладних станів та відділення анестезіології та реанімації з ліжками для інтенсивної терапії, де медична допомога буде надаватися цілодобово кваліфікованим персоналом лікарів та медичних сестер – прокоментувала головний лікар ЦРЛ Алла Анатоліївна.