Пріоритетним питанням на сьогодні в Баштанському районі залишається розвиток та вдосконалення галузі медицини. Тож керівництво району бере активну участь у його вирішенні та тримає на постійному контролі проведення реконструкції будівлі “Хоспісу”, відділення невідкладних станів і реанімації  Баштанської центральної районної лікарні.

31 січня 2018 року переконатись у цьому змогла і делегація з Миколаївської обласної ради у складі Кротова Андрія Олександровича – заступника голови Миколаївської обласної ради, Корсак Оксани Григорівни – радника голови обласної ради відділу з питань забезпечення діяльності керівництва обласної ради та міжнародних відносин та Москальова Павла Андрійовича – начальника відділу суспільних комунікацій та зв’язків із засобами масової інформації обласної ради.

Єрешко Микола Миколайович – заступник голови районної ради та Барсегян Алла Анатоліївна – головний лікар Центральної районної лікарні продемонстрували те, що вдалося зробити у новоутвореному відділенні протягом останніх місяців.